yobit net
Noul Honda Civic Hatchback 2011 [facelift 1] 2014 [facelift 2] 2015 - Hondafan

Noul Honda Civic Hatchback 2011 [facelift 1] 2014 [facelift 2] 2015

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• KMR
    replied
    1,6 ala e turbo

Leave a comment:

• ticker
    replied
    Teoretic apar la toamna.
    Practic, cred ca ajung pe civic la generatia urmatoare de abia.

Leave a comment:

• dexter
    replied
    Cred ca o sa astepti destul

KOL Sybronendo

Leave a comment:

• Toyboy
    replied
    Ca tot veni vorba, știi ca si eu am in cap să-mi iau, numa ca nu is împăcat cu 1.8 ala, așa ca am probat 1.6 idtec-ul si mi-a plăcut, ee am fost la reprezentanta si cu plan PIVE gen rabla la voi, îmi ieșea Sport-ul in 16.800, dar mai aștept motoarele turbo ca sa fie treaba treaba

Leave a comment:

• Dan P
    replied
    https://m.youtube.com/watch?v=8zT_ktnLTNA

Hai cu barfele

Leave a comment:

• KMR
    replied
    Pai cum mah? S-a vandut deja? Nu e prea scumpa?

Leave a comment:

• Toyboy
    replied
    Mare grija cu cutia, deja au apărut clienți care se plâng de zgomote intr-a 6a, ca de obicei reprezentanta recunoaște zgomotul, spune ca nu este normal si ca poate fi o eroare de design, si se spala pe mâini, așa ca stați cu urechile ciulite când mergeți in proba cu vehiculul ales

Leave a comment:

• KMR
    replied
    Adica modelul pe care il ai tu ? E frumos , da

Leave a comment:

• BV26CAT
    replied
    Si ala de dinainte de facelift ii fain. Na. Am spus-o

Leave a comment:

• Turkish
    replied
    am dat recent peste un banc, care nu e politically correct dar e foarte amuzant si cu miez:

sa te certi pe internet e ca si cum ai participa la jocurile paralimpice: chiar si atunci cand castigi, tot handicapat esti

evaluarea unui cost este pur subiectiva si, dincolo de e scump sau ieftin / cumpar sau nu cumpar este cam futila; civicul nou e fain si cel putin pe hartie aproximativ comparabil cu competitia

sent using digital smoke

Leave a comment:

• zagado26
    replied
    @ aproape all - n-ar fi mai bine sa oprim aici "ciondaneala" asta si sa revenim la subiect!? Sau sa infiintam un topic, cum e pe unele forumuri franceze "coup de gueule" - disputa intre mai multe persoane si sa ne consumam energia acolo !

Leave a comment:

• KMR
    replied
    @bacu Nu ma refeream la tine cand ziceam de chibiti, nu stiu de unde ai tras tu concluzia dar nu e important Complicat sa ma judeci din punct de vedere profesional. Nu stiu de ce esti tu sigur ca nu lucrez la Honda.
    De curiozitate: ai facut un calcul la cat te-a dus masina ta ca sa aiba dotarile din semnatura ta?
    Sigur nu are aproape 4 ani? Ca vad ca e fabricata in 2011 adica intre septembrie 2010 si iulie 2011.

L.E. Am vazut in diagonala 3 ani de cand e la tine, nu de cand e fabricata .
    Last edited by KMR; 10-02-15, 20:03.

Leave a comment:

• bacu
    replied
    Hm, bine ca nu lucrezi in vanzari la honda, ca ai alunga pe capete clientii, daca ai considera tu ca e vreun chibit care s-a ratacit prin showroom si trebuie trimis la plimbare!:-)

Eu intamplator am masina de 3 ani si anul asta vreau sa o schimb, deci chiar sunt interesat de subiect...

Leave a comment:

• Delphi
    replied
    Asta e "deformatie profesionala".

Dar, pentru ca tot vorbiti de scumpiri, si ne dam cu parerea, pot sa completez si eu: totul s-a scumpit. Painea s-a scumpit. Hotelul la care am stat acum patru ani cu 540 euro costa acum 1050 euro, la cel la care am stat acum sase ani a crescut pretul de la 700 ero la 1200, benzina s-a scumpit, intretinerea s-a marit, RCA a crescut de la an la an... viata e foarte scumpa.

@BV26CAT: stai linistit, nu se iau dupa ce scriem noi aici.

Leave a comment:

• KMR
    replied
    Poate nu m-am facut inteles Daca un obiect nu e in "vizorul" meu, nu imi dau cu parerea despre pret. Nu imi dau cu parerea despre pret fara sa pun in balanta si ce ofera ( asta doar daca vreau sa cumpar obiectul ala). Cam asta e ce vroiam eu sa spun. Ca si in cazul NSX-ului, nu comentez pretul pentru ca nu imi propun sa-i cumpar astfel de masina. La asta ma refer. Poti sa-ti dai cu parerea despre orice daca asta vrei
    Dar, pentru ca lucrez in vanzari, nu prea suport "chibitii". Imi plac clientii, cei care vor sa cumpere, nu cei care doar isi dau cu parerea

Leave a comment:

Working...
X