yobit net
Noul Honda Civic Hatchback 2011 [facelift 1] 2014 [facelift 2] 2015 - Hondafan

Noul Honda Civic Hatchback 2011 [facelift 1] 2014 [facelift 2] 2015

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Dan P
    replied
    La reprezentanta mi-au spus ca estimarile sunt intre 35 si 40.000 Euro.
    "Nebuni" se gasesc .

Leave a comment:

• Doc
    replied
    Cativa nebuni tot o sa fie, mai ales cu leasing-uri. Cum si Evo X s-a vandut la 40-48k de nou, asa vor exista si clienti pentru Honda. Eu nu as fi dat atatia bani pe un Evo X nou.

Leave a comment:

• zagado26
    replied
    Si iar n-o sa aiba clienti suficienti.

Leave a comment:

• Doc
    replied
    Daca depaseste 35k deja se apropie de modele AWD gen Subaru, Mitsubishi si mai nou Focus RS.

Leave a comment:

• kawamoto
    replied
    Ca idee daca ar exista.Pt ca la 17k nu ai cum sa cumperi un civic type-r.La banii astia imi cumpar abia un civic 1,8 echipare S.
    Eu estimez o suma peste 32-34k.

Leave a comment:

• KMR
    replied
    Există Jazz TypeR?

Leave a comment:

• kawamoto
    replied
    Fata sau spatele masinii?La banii astia nu ai cum sa sa cumperi mai mult.Cred ca si un jazz type-r ar trece de acesta suma.

Leave a comment:

• KMR
    replied
    Pai eu nu am o problema cu pretul actual si nu vreau sa-mi iau 5D 2102-2013 . Cam asta e ideea. Kit de TypeR nu imi voi lua si nu voi pune pe 5D. Nu sunt sunt genul asta.

Leave a comment:

• BV26CAT
    replied
    Ia uite idee KMR. Iti poti lua un 5D 2012-2013 cu ceva km la bord cu 12-13000 si de diferenta pana la un 5D 2015 nou iti pui un kit de TypeR. Desi cred ca numai eleronul spate e vreo 3000...

Leave a comment:

• KMR
    replied
    Cred că īți iei fără motor la banii ăștia

Leave a comment:

• Dan P
    replied
    La banii astia imi iau fara numar ))))

Leave a comment:

• Toyboy
    replied
    Originally posted by Dan P View Post
    Traian urmatorul turbo pe benzina cred ca ti-ar place. E tot pe masina de familie, Type R
    Dacă-l pun si-n 17k, īți dai seama ca nu stau pe gānduri

Leave a comment:

• Dan P
    replied
    Traian urmatorul turbo pe benzina cred ca ti-ar place. E tot pe masina de familie, Type R

Leave a comment:

• Toyboy
    replied
    Originally posted by Toyboy View Post
    Știi de ce nu il iau, pentru ca pe viitor diesel-ul va avea restricții in marile orașe, nu ca umblu eu prea mult pe acolo, dar nu ma īmpac cu ideea, așa ca aștept noile motoare pe benzina !
    PS: am un 1.9 turbo si mere zici că-i nou

Leave a comment:

• Toyboy
    replied
    Originally posted by KMR View Post
    1,6 ala e turbo
    Știi de ce nu il iau, pentru ca pe viitor diesel-ul va avea restricții in marile orașe, nu ca umblu eu prea mult pe acolo, dar nu ma īmpac cu ideea, așa ca aștept noile motoare pe benzina !

Leave a comment:

Working...
X