Civic 4D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Civic 4D

    fiind primul meu post pe forum trebuie ca intai de toate sa va salut pe toti. hondafan.ro mi-a acutizat boala pt honda :lol:

    eu am pus ochii pe noul civic 4d dar inca nu am vazut nici unul live. in bucuresti dealerii nu au in modelul in show-roomuri sau pt test drive asa ca apelez la voi - are cineva din bucuresti civic 4d?

    multumesc
    cristi

  • #2
    Parca dl. John avea unul in showroom :lol:
    Vtec Junkie B16a2.

    Comment


    • #3
      am vb cu el pe mail dar in momentul de fata nu pot "duce" atat de multi km cu masina - asta dupa o dauna totala. fiind numai o "vizualizare" prefer bucuresti sau imprejurimi.

      Comment


      • #4
        Originally posted by cris
        am vb cu el pe mail dar in momentul de fata nu pot "duce" atat de multi km cu masina - asta dupa o dauna totala. fiind numai o "vizualizare" prefer bucuresti sau imprejurimi.
        o sa treaca dan prin shw sa faca niste fotografii cat mai bune si o sa le postez, mai mult nu pot face acu....

        Comment


        • #5
          Fotografii cu Civic-4D:





          '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

          Comment


          • #6
            Arata nesperat de bine, si chiar ii vine bine cu culoarea asta. In Romania se importa si versiunea Hybrid? Daca da, cam ce pret CIP are avea?

            Comment


            • #7
              Originally posted by BogdanCTR
              Arata nesperat de bine, si chiar ii vine bine cu culoarea asta. In Romania se importa si versiunea Hybrid? Daca da, cam ce pret CIP are avea?
              Nu, in Romania nu se importa modelul hybrid, deci in consecinta nu am cotatie de pret.

              Comment


              • #8
                am vazut unu parcat linga mine zilele trecute, m-am si speriat
                cred ca intentionat a parcat acolo

                interiorul e super misto, exteriorul nu-mi place f mult, e prea bulbucat. Parca e balena de nissan primera.

                Oricum, mi se pare ciudat cat de diferit arata de civic 5d
                Daca as avea bani de Audi... mi-as lua doua Honde.
                LE: Am facut rost de bani de Audi, prin urmare...
                Accord 2006 2.0 ES M/T
                Civic HB 2007 1.8 Sport M/T
                Raising money for...the third H

                Comment


                • #9
                  arata super. multumesc mult

                  Comment


                  • #10
                    Ati, bolidul asta se aduce deja in tara prin CM sau l-ati adus voi?
                    Care-i explicatia la "NU!" pentru hibrid? S-ar renta adus pe cont propriu?
                    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by hondatu
                      Ati, bolidul asta se aduce deja in tara prin CM sau l-ati adus voi?
                      Care-i explicatia la "NU!" pentru hibrid? S-ar renta adus pe cont propriu?
                      Udo au fost aduse de carpati vreo 4 unitati si am luat si noi una.Noi nu ne-am adus singuri masini deoarece procedura honda nu este asta, exista un importator...., el aduce masinile.
                      Nu am inteles nici eu prea bine de ce nu se aduce hybrid, dar in orice caz nu cred ca sunt pregatiti clientii romani pentru masini hybride inca :? , dar s-ar putea sa ma insel iara...

                      Comment

                      Working...
                      X