Covoras stanga fata?

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• CatalinP
    replied
    Cele originale, din cauciuc, de la dealer, se pot comanda separat fata - spate... Nu poti comanda unul singur, dar nici nu-i nevoie sa comanzi 4.

Leave a comment:

• Dan P
    replied
    Eu vand covorase (textile) si iti spun sigur ca nu se vand doar la bucata.

Leave a comment:

• maruta
    replied
    Şi eu am avut aceeaşi problemă şi mi-am comandat la Mircea toate 4 covoraşele. Nu cred că se găsesc la bucată...cel puţin pe la noi.

Leave a comment:

• bgdsta
    replied
    Fiecare covoras are un cod. Incercati sa comandati la dealer doar codul respectiv, poate aduc si doar o piesa, nu numai la set.

Leave a comment:

• bekxy
    replied
    Īntrebaţi-l pe themircea dacă nu poate aduce doar acel covoraş, mai ales că are relaţii directe cu producătorii. Eventual facem un buy-group şi poate īl convingem să ne aducă mai multe (mă gāndesc la 20-30, nu la 2-3). Al meu īncă nu e tocit, dar nu m-ar deranja să am unul "pe stoc" şi sunt convins că mai sunt şi alţii ca mine.

Leave a comment:

• alex2680
    replied
    SI la mine e destul de uzat..

Leave a comment:

• ciubyx
    replied
    Si eu sunt in aceasi situatie. Putin probabil sa gasesti separat.

Leave a comment:

• Chill0ut
    started a topic Covoras stanga fata?

Covoras stanga fata?

Stie cineva daca pot gasi de cumparat doar covorasul stanga fata? Dupa 30k km a dezvoltat o gaura in zona calcaiului piciorului drept, oi fi eu mai lead-footed .

Am observat ca se gasesc doar seturi, dar mi se pare putin risipitor sa cumpar 4 bucati in conditiile in care celelalte 3 sunt ca noi. Ce sa fac cu ele, sa le arunc? Nu ca as avea eco scris pe frunte, dar ma gandesc ca nu sunt singurul in situatia asta si unde exista o cerere exista si o piata.
Working...
X