O recomandare de casco pt Asko va rog

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• adrian73
    replied
    ms pt proptitudine, spe sa fie serios

Leave a comment:

• Rares
    replied
    tel: 0728.118.118
    Sediul e undeva pe Mihai Eminescu (la intersectia cu tramvaiul 16 ce vine dinspre Lizeanu)

Leave a comment:

• adrian73
    replied
    cum putem da de domnul Alex Crisan de la Phoenix Grup pentru a incheia o asigurare?

Leave a comment:

• WillyCR-VFAN
    replied
    Revin,... cine vrea asigurari adevarate, sa-l caute pe Alex, numai oamenii deosebiti ofera lucruri deosebite, clientii lui Alex stiu despre ce vorbesc !

Leave a comment:

• Sid_ro
    replied
    Lafel si aici....al 4-lea an de colaborare....

Leave a comment:

• sv)stef
    replied
    asta e al 4-lea an de cand colaborez cu Alex Crisan de la Group Phoenix. am avut ceva evenimente in perioada asta : parbrize schimbate, vandalisme, etc si toate au fost rezolvate in cel mai scurt timp posibil si fara batai de cap.

Leave a comment:

• [g]
    replied
    Ai bagat fofarlica si ai fugit :]
    Am mai spus-o si altadata, la fel cum Asko ne multumeste pe partea de service, partenerul din asigurari al lor - Alex Crisan de la Phoenix Grup - ne ofera "linistea" de care avem nevoie, servicii de calitate si pret competitiv.

Leave a comment:

• Sid_ro
    replied
    scuzeeeee de post este 775/an ...my bad v-am indus in eroare...
    Chiar azi m-am intalnit sa ii dau :d

Leave a comment:

• WillyCR-VFAN
    replied
    Originally posted by Rares View Post
    Undeva e o greseala cred, ori cine stie... depinde de firma unde a ales sa-si faca polita sau de francizele pe care le are. Eu la a mea platesc cam 800 euro/an si am politala City Insurance si nu am nicio franciza.

Cei de la Phoenix Group sunt de fapt brokeri, ei incheie asigurari (Casco si RCA) pentru majoritatea firmelor de la noi, si au preturi foarte bune dar punctul forte este cooperarea foarte buna pe care o au cu Asko. Domnul Alexandru Crisan este si agent constatator astfel ca totul decurge minunat, ca si cum ar fi coleg si ar lucra in aceeasi cladire cu baietii de la Asko
    Niciodata nu ai probleme, emotii, si tot timpul iti ridici masina exact in ziua cand este gata reparatia.
    Subscriu, colaborez cu Alex & gasca de cand am masina, jos palaria !

Leave a comment:

• cci
    replied
    Poate masina lui e asigurata la valoarea de 6000 euro sau mai putin sau a avut discount pentru primul an ca a cumparat masina de la Asko.

275 euro / an pare greu de crezut ... mai ales la varsta de 26 ani cand iti adauga automat cateva procente doar din cauza lipsei de experienta.

Leave a comment:

• BlackMagic
    replied
    Hm, interesanta opinie, la toamna o sa ii am in vedere. Eu am un broker cu care lucrez de mult, dar cine stie.

Leave a comment:

• Rares
    replied
    Undeva e o greseala cred, ori cine stie... depinde de firma unde a ales sa-si faca polita sau de francizele pe care le are. Eu la a mea platesc cam 800 euro/an si am politala City Insurance si nu am nicio franciza.

Cei de la Phoenix Group sunt de fapt brokeri, ei incheie asigurari (Casco si RCA) pentru majoritatea firmelor de la noi, si au preturi foarte bune dar punctul forte este cooperarea foarte buna pe care o au cu Asko. Domnul Alexandru Crisan este si agent constatator astfel ca totul decurge minunat, ca si cum ar fi coleg si ar lucra in aceeasi cladire cu baietii de la Asko
    Niciodata nu ai probleme, emotii, si tot timpul iti ridici masina exact in ziua cand este gata reparatia.

Leave a comment:

• BlackMagic
    replied
    La ce valoare asigurata e platita suma aia de 275?

Leave a comment:

• Den1GRator
    replied
    Chiar, e fff putin, cam atata platesc cam in 3 luni.

Leave a comment:

• AdrianGabriel
    replied
    Pe bune ca platesti pe casco 275 euro/an ??

Leave a comment:

Working...
X