O recomandare de casco pt Asko va rog

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    asta e al 4-lea an de cand colaborez cu Alex Crisan de la Group Phoenix. am avut ceva evenimente in perioada asta : parbrize schimbate, vandalisme, etc si toate au fost rezolvate in cel mai scurt timp posibil si fara batai de cap.

    Comment


    • #47
      Lafel si aici....al 4-lea an de colaborare....

      Comment


      • #48
        Revin,... cine vrea asigurari adevarate, sa-l caute pe Alex, numai oamenii deosebiti ofera lucruri deosebite, clientii lui Alex stiu despre ce vorbesc !
        Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
        "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
        "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

        Comment


        • #49
          cum putem da de domnul Alex Crisan de la Phoenix Grup pentru a incheia o asigurare?

          Comment


          • #50
            tel: 0728.118.118
            Sediul e undeva pe Mihai Eminescu (la intersectia cu tramvaiul 16 ce vine dinspre Lizeanu)
            Honda Civic Type-S PLUS Crystal Black Pearl .:. Eibach : Injen : OMP : Skunk2 : Enkei : Ferodo DS2500 : Alpine Type R : Rockford Fosgate .:.
            Honda S2000 AP1 Championship White .:. KW V2 : OZ : SKUNK2 : K&N : VOLK : Spoon : CUSCO : Mugen : Megan Racing : Goodridge : Ingalls : Powerflex .:.
            1000 Locuri de vizitat in Romania

            Comment


            • #51
              ms pt proptitudine, spe sa fie serios

              Comment

              Working...
              X