Honda Civic Type R EP3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce spuneti de culoarea asta noua ptr. CTR - Cosmic Grey?

    cred ca arata cel mai bine in ea, bineinteles dupa alb

    http://images.fotopic.net/?id=3464442&outx=600&oq=0.jpg

    Comment


    • Griul asta exista de mult la Civic. Si mie mi s-a recomandat gri sau argintiu dar am ales black.
      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

      Comment


      • Gri, argintiu, ce culori anoste si fara personalitate. ROSU e baza. :lol:

        Comment


        • daca vrei s-o vinzi mai tarziu cu rosu iti va fi mai greu

          Comment


          • Eu polish-uiesc masina la 4-5 luni, deci o sa arate oricum ca noua, n-am de ce sa imi fac griji. Oricum, eu p-asta n-o s-o mai vand orice ar fi, doar in cazul in care Doamne fereste ajung la sapa de lemn.

            Comment


            • nu e vorba de ceara, ci de culoare
              Jante si Anvelope --> www.gumebune.ro

              '02 Stream - http://www.hondafan.ro/forum/showthr...-0-i-VTEC-Grey

              Comment


              • "Dealerul" Carpati Motors mi-a amanat sosirea masinii cu 2 saptamani. Cata indolenta!!! :x Sa-mi explice si mie ce-i cu lipsa asta de interes totala pe oamenii astia!

                Comment


                • ti-am spus sa-i amentiti ca renunti la masina daca nu ti-o aduc in termenul din contract, ei nu vor sa aduca putine masini asta e problema, si asteapta pana se aduna mai multe comnezi, eu i-am stresat mult si cu relatii si pana la urma mi-au adus-o, a venit tirul aproape gol din ungaria, si cand a ajuns in giurgiu iar au tras de timp si tot au spus ca nu au camion, si cand am spus ca renunt, am primit-o dupa inca o saptamana.

                  E NASPA RAU CU CARPATI !

                  Dar cu cat e asteptarea mai lunga, si bucuria o sa fie mai mare
                  http://www.autospeed.ro - Setari ECU (MoTeC, AEM EMS, Apexi, reflash pt. EVO si Subaru )

                  Comment


                  • nasol rau de tot sistemul asta cretic de vinzare a masinilor. ce neam face daca totul ar functiona in felul asta? nu ai cartofi in piata pt inca 4 saptamini pina se gaseste caruta sai aduca.

                    fale si tu la fel cu banii. zile sa astepte inca 4 saptamini pina ii aduce banca la tine acasa.
                    honda x 5
                    "W" stands for Wrong
                    Amerika ist Wunderbar

                    Comment


                    • Avansul l-am dat deja. Cei de la leasing mi-au zis ca abia au adus contractul la ei. Mi-e imposibil sa-i f*t la cap pentru ca eu am luat-o printr-un intermediar care il cunoaste pe seful cel mare. Cum respectivul e plecat in UK, din cate am inteles, nu prea ai cu cine sa vorbesti acolo, sunt numai incompetenti. Baiatul asta a tot fost astea 2 saptamani si i-a stresat, dar nu ai cu cine te intelege. N-am ce sa fac decat sa astept. Asta e. Poate daca o luam direct de la sursa, puteam sa ma duc sa-i stresez direct, dar nici nu am timp, unu la mana, si nici nu mai obtineam o reducere substantiala, doi la mana. Cand m-am dus direct, mi-au bagat niste conditii pe gat absolut nenegociabile de iti venea sa te cari in secunda urmatoare.
                      O sa incerc sa rabd.

                      Comment


                      • Originally posted by Bogdan_16v
                        O sa incerc sa rabd.
                        Rabd alaturi de tine! :wink:
                        E aiurea ce se intampla acolo, dar oare cum o fi la altii?
                        HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                        Comment


                        • Din surse sigure, la Mazda si la Mitsubishi e identic. Ia ziceti, cand facem plangerea aia la Honda UK? :twisted:

                          Comment


                          • Bogdane, de indata ce mai rasuflu putin - la noi vine Pastele si stii cum e in comert - pun mana pe telefon spre UK.
                            Problema am discutat-o deja cu Kosuke in Japonia la HQ of Honda si dupa cum ma asteptam, mi-a recomandat filiala europeana, dar o sa mai insist, mai ales pe niste adrese de mail unde sa scrie lumea.
                            HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                            Comment


                            • Am facut ceva presiuni si saptamana viitoare cica sigur vine. Oricum vreau sa-i taxez pentru ca pe contract scria 25 martie ca zi de receptie. Cum o iau, ii fac poze si le postez aici. Inca putin... 8-[

                              Comment


                              • spunele ca daca nu o ai pe 25 iti retragi banii.
                                honda x 5
                                "W" stands for Wrong
                                Amerika ist Wunderbar

                                Comment

                                Working...
                                X