Honda Civic Type R EP3

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Hondarul
    replied
    Pai daca a scos din 1.8 la Integra 180 de cp si la fostul Prelude Type S din 2.2 a scos Honda 220 cp de ce n-ar scoate si 200 din 2.0 ???

Leave a comment:

• Kaai
    replied
    Re: Civic Type R

Originally posted by Bogdan_16v
    lipsa de optionale f multe, etc
    Mie imi place interiorul spartan (ca sa spun asa). La urma urmei e o masina de sport. 200 CP la 2 litri ... WOW!

Leave a comment:

• Hondarul
    replied
    De cand ma ameninti mah Bogdanele ca devi si tu Hondar... In sfarsit mah... Dar mi-e ca trebuie sa iei lectii cum sa faci trecerea de la Ticalos la un adevarat bolid... :wink:

Leave a comment:

• Kaai
    replied
    Bogdan_16v: FELICITARI PENTRU ALEGERE!

Anul trecut hondatu si cu mine ne-am "bagat picioarele" intr-un CT-R pe strazile Stuttgart-ului si in imprejurimi. Va pun poze imediat.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Sa ne traiasca domnu' Akimoto! Stiu ca mi-ai mai spus despre masina asta pe alt forum(Spoon este proprietarul unui superb Type R negru), dar asa vrea daca se poate sa mai bagi niste detalii. Chiar sunt curios. Mersi anticipat.

Leave a comment:

• Spoon
    replied
    YEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHH !!!!!!!!
    finally...un forum tare
    okei deci....hmmmm....deci
    Bogdan, buna alegere ai facut

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest started a topic Honda Civic Type R EP3

Honda Civic Type R EP3

Am dat de curand avansul pt un Type R nou-nout si sunt curios sa aflu si parerile celor care au asa ceva sau care macar l-au condus. Solicitasem un test-drive la reprezentanta, insa mi s-a spus ca nu exista un asemenea model pt teste. Am putut doar sa ma urc in modelul sport cu 3 usi din reprezentanta, care este asemanator cu Type R.
    Tot ce stiu despre el este de pe Internet, am vazut sute de reviews de afara si am ramas impresionat de parerile proprietarilor.
    Plusurile ar fi multe si nu merita sa le enumar, pt ca le stim cu totii, iar minusurile sunt putine si putin cam subiective(gen zgomot ceva mai mare la rulare din cauza cauciucurilor performante, comoditatea pozitiei, consumul cam marisor, lipsa de optionale f multe, etc).
    Ce ziceti, ce pareri aveti?
Working...
X