CTR 2004 vs CTR 2005

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    evident
    Jante si Anvelope --> www.gumebune.ro

    '02 Stream - http://www.hondafan.ro/forum/showthr...-0-i-VTEC-Grey

    Comment


    • #17
      Pai atunci fa-i cu ochiu la una Made in Nippon!
      La ce-ti trebuie tie CT-R?Sa omori nevasta tinand-o numai in coxuri pe acolo?Fii serios?
      Cu s2k deja esti al om, sau ramai la aceasi clasa de masini si vezi de un Accord, fiinda ala nu s-o fi scumpit!!
      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

      Comment


      • #18
        Originally posted by hondatu
        Pai atunci fa-i cu ochiu la una Made in Nippon!
        La ce-ti trebuie tie CT-R?Sa omori nevasta tinand-o numai in coxuri pe acolo?Fii serios?
        Cu s2k deja esti al om, sau ramai la aceasi clasa de masini si vezi de un Accord, fiinda ala nu s-o fi scumpit!!
        :lol: Daca i s-o fi pus omului pata pe CT-R, tu ce vrei acum? Crezi ca neveste-mii o sa-i fie mai bine cand o sa dau coxuri pe Posada? :lol:

        Comment


        • #19
          Originally posted by hondatu
          Pai atunci fa-i cu ochiu la una Made in Nippon!
          Cu s2k deja esti al om, sau ramai la aceasi clasa de masini si vezi de un Accord, fiinda ala nu s-o fi scumpit!!
          pai eu vreau sa scap de masina grea si tu-mi recomanzi alta balena? s2k nu intra in buget

          nu mi s-a pus pata pe type-r dar raportul pret/performanta mi se parea cel mai bun, pana au scumpit-o...........ce-i in capul meu acum nu mai eu stiu......variante, combinatii si calcule

          macar daca dadeau si ei o oferta ca toti ceilalti dealeri - free maintenance, free insurance, etc....... Honda nimic

          astept sa aduca modelele noi sa mai fac un final test-drive

          Comment


          • #20
            tu nu esti gata sa iti iei alta masina. de mai bine de doua luni o tot bolmojesti ba cu una ba cu alta.
            honda x 5
            "W" stands for Wrong
            Amerika ist Wunderbar

            Comment


            • #21
              [quote="arun"]
              Originally posted by hondatu
              nu mi s-a pus pata pe type-r dar raportul pret/performanta mi se parea cel mai bun, pana au scumpit-o...........ce-i in capul meu acum nu mai eu stiu......variante, combinatii si calcule

              macar daca dadeau si ei o oferta ca toti ceilalti dealeri - free maintenance, free insurance, etc....... Honda nimic

              astept sa aduca modelele noi sa mai fac un final test-drive
              Da, intr-adevar, masina asta are cel mai bun raport pret/performanta de pe piata, cat despre scumpirea aia de la voi, ce sa mai zic..............ar trebui sa se fi scumpit toate masinile nu numai aia!!
              Imi dau seama ce-i in capul tau, vezi, noi astia batuti in cap cu Honda, nu avem astfel de griji, fiindca de obicei stim exact ce vrem! :wink:

              Oferta? Hahahahhaa!DaŽ tu ce crezi ca, aici santem la Renault, Alfa sau Opel sa-ti mai dea ei bani numai ca sa le cumperi masinile???? Oare asta ce ne spune?

              Pai degeaba mai astepti modelele 2005 ca, diferente nu exista, adica ma rog, poate pt. voi acolo sa fie ceva minim.
              Imi fac griji pt. nehotararea ta!!!
              HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

              Comment

              Working...
              X