Type-R beats BMW and VW- in Germany!

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

asa e. eu cind am cumparat 2 se facea comanda. noroc ca nu era pt mine ci pt un prieten.
    honda x 5
    "W" stands for Wrong
    Amerika ist Wunderbar

Comment

[quote="Bogdan_16v"] Ei zii tu, sa nu bagi

Lumea care are CTR se plange ca consuma mult(minte de european zgarcit), ca s-aud prea tare cauciucurile in mers(anvelope sport), si ca pielea Alcantara de pe scaune se freaca cu centura si apare ca o stersatura in locul respectiv(o mica greseala de design).quote]

Da, stiu cum e sa ai masina nemteasca, am avut, nu-mi mai trebuie, deci....i-am bagat de mult.....

Inteleg si faza asta si iti spun si de unde vine:
      Un CT-R il gasesti 1 la 10-15 masini sport si e normal ca acel proprietar sa fie inconjurat numai de racerii cu TDI, compresoare s.a.m.d, deci oameni pt. care portofelul si nu adevarata sportivitate sta in prim plan, de aici si influenta pe care o iau acestia asupra "minoritatii".
      Cui nu-i convine un CT-R mai "saracacios" sa-si ia un GTI full of luxus, dar sa nu mi se laude ca, are masina sport(iva) ca, pe ala nu-l cred!!!!
      Ce sa mai zicem de posesorii de WRX STI-uri sau EVO-uri???

CBR-ule:
      Si mie mi-e noua chestia cu ECU la Honda, interesanta!!!
      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

Comment

Dar dupe ce criterii este facut acel clasament ??? Dupa viteza maxima nu este, nici dupa acceleratie, nici dupa confort, nici dupa pretz... Dar dupa ce este facut ??? Dupa nr de masini vandute, sau ce anume ???? :wink:
        Honda S2000 - a car built around its engine http://4ss.curse.ro/

Comment

Dupa cel mai simplu criteriu:
          -ce-i place muschiului tau!!!
          HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

Comment

Working...
          X