GPS Honda Civic

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• GPS Honda Civic

Salut,
    Sunt un viitor posesor de Civic 5 usi, 1.8 exe. Peste o saptamana trebuie sa vina masina. Abia astept
    De cateva luni ma uit la poze si filme pe internet cu masina asta. Ce D-zeu o avea?! . N-am fost niciodata pasionat de masini pana la Civic-ul asta.
    Trecand la subiect, intrebarea mea este cum ati montat voi GPS pe ea?
    Stiu ca cel facut de Honda nu are harta RO. Daca pun o ventuza in geam pentru un PDA cu GSP mi se pare ca nu sta bine deloc. Acopera ecranul din mijloc sau alta parte a minunatului bord.
    O idee interesanta mi s-a parut ce am vazut pe un site din Cehia:
    http://8g.hondaclub.cz/index.php?q=g...08805f6c25f2fb
    Ce ziceti? E destul de jos, dar mie sincer mi se pare destul de eleganta solutia. Alte idei?
    Multumesc!

Salut si tie si fi bine venit aici!
    Personal nu mi se pare deloc inspirata acea pozitie, eu am preferat-o pe cea clasica fiindca e loc destul si e oarecum pacat sa le inghesui jos pe toate.
    Daca nu-ti place pe mijloc pune-l pe stanga spre geamul tau sau deasupra bordului doar ca atunci numai tu il vei putea folosi.
    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

Comment

Sincer e prea jos. Nu o sa ai timp sa te uiti la el pentru ca distanta de la ecran la drum e foarte mare.

P.S. Felicitari! Te asteptam la My Honda cu detalii.
      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

sigpic

Comment

Nu-i prea inspirata pozitia Parerea mea... dupa ce Honda sa chinuit sa ai informatiile cat mai la indemana asta ar fi un pas inapoi.
        ....

Comment

Working...
        X