Probleme inchidere centralizata Civic

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Probleme inchidere centralizata Civic

Salutaree. Am un Civic la care am probleme cu inchiderea centralizata care nu-mi merge, trebuie sa incui din cheie. Am crezut initiala ca nu mai este buna bateria drept umare am si inlocuit-o dar tot degeaba. In momentul cand apas pe telecomanda sa deschid sau sa inchid beculetul de la ea mi se aprinde doar ca nu se intampla nimic. Stiti cumva care ar fi rezolvarea? Multumesc anticipat

Nu ma poate ajuta nimeni?

Comment

Salut, ai verificat siguranta?
      2008 CL7 2.0 M/T SSE - Black
      2007 Jazz CVT - Blue
      “Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi.” Soichiro Honda
      sigpic

Comment

Salut. La care siguranta te referi?

Comment

2008 CL7 2.0 M/T SSE - Black
          2007 Jazz CVT - Blue
          “Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi.” Soichiro Honda
          sigpic

Comment

Sincer nu ma pricep mai delok la astea. Crezi c-ar putea fi de akolo? Ideea e ca atunci cand apas pe telecomanda sa inchid sau sa deschid mi se aprinde becul rosu de la telecomanda doar ca nu mi se deschide sau inchide masina

Comment

Becul rosu de la telecomanda ,,beculeste , doar ca sa-ti arate ca functioneaza telecomanda. Verifica cum a aratat colegul VFX. Parerea mea.

Comment

K...am sa incerc zilele ce urmeaza sa vad daca reusesc....

Comment

Nu poti ajunge la un service Honda?

Comment

Ba da dar parca nu as vrea sa dau o caruta de bani doar ca sa constate ca nu e de akolo problema. Sa vad, poate vb cu bogdan si ma duc la el. Daca nu mai am prieteni care se pricep mai bine decat mine.

Comment

Working...
                    X