Cotiera/consola Civic 4D 2008

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Cotiera/consola Civic 4D 2008

Bun regasit! As avea rugamintea daca ma poate ajuta cineva cu un sfat/parere. Am rupt gheara care prinde partea mobila a cotierei dintre scaunele fata si nu stiu de unde sa gasesc separat macar partea de sus,ca sa nu cumpar toata cotiera(fara piesa asta sta tot timpul in sus sau trebuie sa pun ceva mai greu pe ea sa stea). Multumesc anticipat si numai bine!
    Last edited by hondatu; 13-10-15, 20:12.
    Hiroshima

La Apan Motors m-a costat in jur de 50 de lei cu tot cu manopera.
    La mine a fost rupta de cei care mi-au inlocuit materialul textil de pe cotiera cu piele.

Comment

Am gasit inseriate pe piesa respectiva : Honda 1190037 -pom-2 ,poate cineva sa-mi spuna ce si cum ?!...multumesc !
      853571
      Hiroshima

Comment

cotiera civic 4d

vtin...La Apan Motors m-a costat in jur de 50 de lei cu tot cu manopera.As avea rugamintea de a-mi da un nr.telefon de la apan,pe pm,sa vad cum pot rezolva,multumesc!De asemenea,pun o poza cu „inculpata”,poate ajuta....multumesc anticipat!
        Attached Files
        Hiroshima

Comment

Scuze, am vrut sa caut astazi factura unde as fi putut gasi codul piesei, dar nu mi-am gasit timp nicicum. Iti las numarul pe pm.
          Da, este piesa cu pricina.

Am gasit factura. Piesa cu pricina are codul 83451-SNA-A01ZA (incuietoare capac cotiera) si a costat 26,23 lei, iar manopera restul pana la 51,03 lei.
          Last edited by vtin; 14-10-15, 08:59. Reason: clarificari

Comment

Multumesc,demarez acum !...
            Hiroshima

Comment

Working...
            X