Service "non-Honda" pentru Honda exista?

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Service "non-Honda" pentru Honda exista?

Salut,

Am auzit de mai multe serviceuri desprinse din zona porsche la fel de bune, pentru gama lor de auto. La noi ati gasit vreun service care a capatat ceva experienta cu Accordurile ? macar pentru operatiunile clasice, schimbat o placuta, un ulei, o curea accesorii etc ?

tks,r
    Last edited by hondatu; 06-09-10, 16:14.
    Honda Accord 2.4i 2004 Ex

Stai linistit, astfel de operatiuni le poti face oriunde, nu trebuie sa aiba experienta pt acea masina. Orice mecanic priceput te rezolva fara probleme.
    Honda Civic Type-S PLUS Crystal Black Pearl .:. Eibach : Injen : OMP : Skunk2 : Enkei : Ferodo DS2500 : Alpine Type R : Rockford Fosgate .:.
    Honda S2000 AP1 Championship White .:. KW V2 : OZ : SKUNK2 : K&N : VOLK : Spoon : CUSCO : Mugen : Megan Racing : Goodridge : Ingalls : Powerflex .:.
    1000 Locuri de vizitat in Romania

Comment

da, probabil, dar era interesant daca a aparut vreun service, orientat spre honde, totusi pot aparea diferite probleme specifice fiecarei marci

Am gasit un site cu o gama mai larga de piese din ro http://www.ingaraj.ro , pt cine mai cauta.

Comment

Faci reclama la acel site?
        Sunt mai multe site-uri profi cu piese , important e sa stii unde sa cauti pentru un pret cat mai decent.
        Raspund la 0743.10.80.80 California Scents ORIGINAL BLVScents

Comment

pana acum n-am mai gasit site-uri unde sa-mi apara subdomenii de piese pe fiecare masina in parte, de asta l-am sheruit si aici, restul magazinelor erau cu dat telefon/identificare etc

Comment

Originally posted by radup View Post
            da, probabil, dar era interesant daca a aparut vreun service, orientat spre honde, totusi pot aparea diferite probleme specifice fiecarei marci

Am gasit un site cu o gama mai larga de piese din ro http://www.ingaraj.ro , pt cine mai cauta.
            Tin sa te anunt ca e total gresit site-ul.

Cl7 de 2.0 are distributie pe lant , iar pe site-ul cu pricina iti poti cumpara curea de distributie )

Asa ca nu fii prea sigur ca sunt piese care se vor potrivi....
            '07 Accord 2.0 ES A/T
            '01 Golf IV 1.6 Edition

Comment

Working...
            X