Idei de Mos Craciun pentru posesorii noului Accord

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idei de Mos Craciun pentru posesorii noului Accord

    http://www.mugen-power.com/street/ac...ion/index.html
    2006 Accord CL7 2.0 MT

  • #2
    e cam hardcore dar imi place bara fata
    The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



    DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

    Comment


    • #3
      Pimp my ride.
      2007 CL7, Graphite Pearl

      Comment


      • #4
        http://www.mugen-power.com/street/ac...rts/index.html - preturi
        Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
        ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

        Comment


        • #5
          multumim, tokyo
          2006 Accord CL7 2.0 MT

          Comment


          • #6
            Oai de mine .... sunt extrem de curios e pasionat va avea curajul (si bugetul) sa aduca primul Mugen in RO. Fie Accord, fie Civic :-)
            Si cand o sa se intample asta ... zau ca-mi fac si eu o poza cu jucarica ... Superba la superlativ absolut + 1 !

            Comment


            • #7
              ahhh arata excelent! multumesc cryo!
              Honda Accord 2009 2.4 MT Executive, Crystal Black Pearl, grey inside
              http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Schultz/

              Comment


              • #8
                Originally posted by cryo View Post
                multumim, tokyo
                Intotdeauna, placerea e de partea mea
                Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                Comment


                • #9
                  Originally posted by HonDanutzzz View Post
                  Oai de mine .... sunt extrem de curios e pasionat va avea curajul (si bugetul) sa aduca primul Mugen in RO. Fie Accord, fie Civic :-)
                  Si cand o sa se intample asta ... zau ca-mi fac si eu o poza cu jucarica ... Superba la superlativ absolut + 1 !
                  a mea are exteriorul Mugen

                  dar asta mi se pare cam exagerata putin pt un Accord Adica eleronul ala e cam STI wannabe
                  Achim
                  Senior Member
                  Last edited by Achim; 06-12-08, 17:24.
                  The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                  DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                  Comment


                  • #10
                    Frumos n-am ce zice dar la putere nu se umbla ca la exterior arata de nota 10
                    Honda Accord 2.2 i-ctdi Nighthawk Black Pearl Executive-2007

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Achim View Post
                      a mea are exteriorul Mugen

                      dar asta mi se pare cam exagerata putin pt un Accord Adica eleronul ala e cam STI wannabe
                      Eu vorbeam de un import din JP excluiv. Nu pe bucati... stiu ca ep3-ul tau are exterior Mugen, dar inca vreau sa vad un Mugen complet Mygen, de la mamica lui din Japonia!

                      Si totusi, eleronul ala STI wannabe, arata cel putin fantastic! Dr cred ca aici deja incepem polemici de gusturi!

                      Comment


                      • #12
                        pai sa il cumperi de la Mugen din JP e cam greu ca o sa umblii cu volanul unde nu trebuie
                        el e Mugen de la mama lui dar adus in cutii ... ca doar asa se gasea
                        The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                        DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                        Comment


                        • #13
                          Ahaaaaa.... uite ca asta nu am stiut! Si motorul e e tot preparat de Mugen? Ca de fapt acolo e distractia :P

                          Comment


                          • #14
                            am zis doar exterior ca electronica Mugen e f f scumpa, iar airboxul nu e cea mai buna solutie pt EP3

                            evacuarea am vrut Mugen dar am ratat ocazia sa o cumpar si am mers pe ceva mai race
                            The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                            DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                            Comment


                            • #15
                              Oricum Achime ... parca tot mai mult ma incanta Lexi-ul "ship like"

                              P.S. Jokin'

                              Comment

                              Working...
                              X