Radio pe model USA - doar frecvente impare

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Radio pe model USA - doar frecvente impare

Stie cineva cum si unde pot modifica radio-ul masinii sa poata scana si frecvente pare (ex. radio guerilla)? ca astia-n state merg numai pe 91.3, 91.5, 91.7, etc.

10x in avans.
    Apasăăăăăl: 2008 Accord Coupe - San Marino Red - 190cp
    GPL:

am avut si eu aceeasi problema acu vreo 2 ani cu un dvd player de masina alpine care la fel nu vedea decat frecvente impare... din ce stiu eu e f complikt pt ca trebuie schimbat receiverul... dar poate au mai evoluat de atunci
    The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.

DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

Comment

aha. 10x.
      Caut o rezolvare gen rescrierea softului intern.
      GPL:

Comment

Noi avem aceeasi problema cu Acura si am achizitionat recent un scan pentru a intra in calculator si a dedecta/repara eventualele erori/probleme. L-am dat cuiva care se pricepe sa-l instaleze si de indata ce e functionabil o sa te contactez. Mai mult ca sigur, se poate modifica din calculator si temperatura, si consumul, si frecventele de radio.

Comment

super. thanks.
          GPL:

Comment

oricum... am stat si m-am gandit si din radio'urile mai "populare" iti lipsesc Guerilla, OneFM, ProFM si Radio 21... restul sunt impare
            The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.

DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

Comment

da. ma intereseaza in mod deosebit guerilla si city fm
              GPL:

Comment

Working...
              X