Accord & manele

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Accord & manele

Nu trebuie sa "indurati" prea mult... la sec 18 se produce "tragedia" :?

http://youtube.com/watch?v=RskqoPruFiw
    The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.

DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

hai ma achime ca ala e rapper :lol: :lol:
    da ce ochi ai avut, a trebuit sa ma uit de 2 ori ca sa-mi dau seama ce a acord. sau apare masina mai incolo cu totul?
    civic 2.2 5D FK3
    CR-V 2.2 AT RE6

Comment

Ala e TSX nu e Accord... :lol:
      Nasol, ce sa zic...chiar, ca nu am avut rabdare decat 25sec (aprox) pana apare din nou...
      Avem si exterior?
      2008 CL7 2.0 M/T SSE - Black
      2007 Jazz CVT - Blue
      “Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi.” Soichiro Honda
      sigpic

Comment

n-am avut rabdare sa ma uit la tot :lol:

plus ca mi-a zis cineva ca ar fi un Accord in videoclip cu manele si l-am gasit :snipe:
        The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.

DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

Comment

m-a facut colegu' vfx curios. la 02:34 se vede sigla de pe volan. scrie H. :lol:
          exteriorul nu apare in videoclip.
          civic 2.2 5D FK3
          CR-V 2.2 AT RE6

Comment

Asta nu poate fi decat bine ... target-ul de piata al automobilelor Honda se extinde :lol: (nu pot sa cred ca am zis asta ](*,) )

Oricum, sunt curios cum l-a descoperit acel cineva, care a auzit de la altcineva s.a.m.d care cunoaste un 'hondar' :twisted:
            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zaGini/

Comment

](*,) :-({|= There goes "the neighbourhood" :roll:
              '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

sigpic

Comment

Au renuntat manelistii la Mercedes si BMW in favoarea Accordului ... wow nu pot sa cred

Poate e coleg cu noi pe forum :twisted:

Gusturi naspa la muzica ... gusturi bune la masini nu are legatura

Comment

gata, s-a dus pe p... si marca asta, tre sa-mi schimb masina :lol:

ce sa zic, era doar o chestiune de timp pana sa guste si 'altii' marca Honda. vorba lui andrei, macar are gusturi bune la masini

Comment

nu blocheaza usile in mers :lol:
                    2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
                    2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
                    2000 Honda S2000 Berlina Black
                    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

Comment

Originally posted by nolty
                      nu blocheaza usile in mers :lol:
                      huh?

Comment

pai a trebuit sa ma uit la videoclip, nu? si am vazut ca nenea Fero, pe numele real Sorin Cretu (nu-l cunosc, am google-it un pic), baiat bazat, nu incuie usile in mers
                        2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
                        2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
                        2000 Honda S2000 Berlina Black
                        http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

Comment

Deci OMG :rock: THEM ALLL.....am vazut si io pana la sec.20 , si-a fost deajuns .... De cand au auzit astia de HONDA ca asta nu-mi miroase a bine .... poate-l vedem pe gutza cu S2000 sau TYPER K ar fi culmea culmilor....
                          I don't care about other cars , i just love my Honda

Comment

neeeh...n-o sa vedem d-alde Guitza in Type R...ca nu se vede ca ai banu' pe tine cand ai masina mai scurta de 4m.

p.s. a nu se intelege ca eu dau din sprancene prin cartier de la volan pentru ca accordul are 4.7m.
                            13 CRV EX 2.2 M/T

Comment

Dragi hondari, avem o situatie! Poate la urmatoarea intalnire vin si niste "baieti de baieti"! Cine stie?
                              Ce este TOTUL? Nimic... Dar NIMICUL?... Totul este!... Pentru ca din Nimic se naste Totul!...
                              ... mi s-a parut interesant, d-aia am si scris-o aici...

www.astrocafe.ro! Aruncati o privire acolo! S-ar putea sa va inspire!

Comment

Working...
                              X