Fisura parbriz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    e suficient daca sta nemiscata 3 ore. La mine asa a fost :wink:
    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

    sigpic

    Comment


    • #17
      Am inteles ca se da cu nu stiu ce mastic pe la chedere si trebuie sa se usuce!
      Honda Accord 2.0 Special Edition M/T- Black

      Comment


      • #18
        Esti multumit de noul parbriz? Ma refer la faptul daca se observa ca nu este cel original.
        Honda Accord 2.0 Special Edition M/T- Black

        Comment


        • #19
          Nu stiu exact cat a durat, am lasat masina pe la 9 la carpati si la 5 m-am dus sa o ridic , totul era ok , parbrizul este identic cu cel vechi aceeasi marca , acelasi logo in stanga jos , nici o diferenta....
          Honda Accord 2006 2.0 ES

          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/aleksey/

          Comment


          • #20
            La mine era o diferenta... nu avea stickerele transparente de airbaguri :lol:
            '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

            sigpic

            Comment


            • #21
              se schimba cam in 2.30h!bafta!
              ex CL7 AT 2006
              CN1 Sport 2005
              KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

              "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

              Comment


              • #22
                Va multumesc pt informatii, acum sunt mai linistit!
                Honda Accord 2.0 Special Edition M/T- Black

                Comment


                • #23
                  Originally posted by ticker
                  La mine era o diferenta... nu avea stickerele transparente de airbaguri :lol:
                  Sa stii ca asta face ca masina sa piarda nu stiu cate stele la Euro NCAP. Neaparat trebuie sa iti faci rost de stickerele alea. :lol: :lol:
                  "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                  "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                  Comment


                  • #24
                    Too late... am vandut-o demult :lol:

                    Dar am dezlipit stickerele de pe cel vechi si le-am pus pe cel nou. Se vedeau ca sunt lipite inapoi, dar macar oferea siguranta in plus :lol: :lol: :lol:
                    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      la naiba acum am vazut si eu, nici eu nu mai am stickeru ala , o sa mooorrr
                      Honda Accord 2006 2.0 ES

                      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/aleksey/

                      Comment


                      • #26
                        S-a rezolvat problema schimbarii parbrizului la Carpati Motor.A durat o saptamana din momentul lansarii comenzii.M-am linistit!
                        Honda Accord 2.0 Special Edition M/T- Black

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by razvan p.
                          se schimba cam in 2.30h!bafta!

                          De inlocuit dureaza 30 mi, dar daca nu-l lasi 3 ore, risti.
                          ACCORD 2.0 M/T

                          Comment


                          • #28
                            corect .chiar 30 min nu prea a durat pt ca au lucrat mai incet dar si ingrijit. :wink:
                            ex CL7 AT 2006
                            CN1 Sport 2005
                            KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                            "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                            Comment


                            • #29
                              Nu am luat masina in aceeasi zi. Am lasat-o peste noapte , pt ca nu vroiam sa risc mergand cu ea 100km.
                              Honda Accord 2.0 Special Edition M/T- Black

                              Comment

                              Working...
                              X