ITP Accord 2005

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Da, Lith are dreptate. Vezi, cine a tot fost pe acolo stie. :wink:

Nici pe mine nu ma incanta ideea ca trebuie sa traversez tot orasul. Si daca trebuie sa-ti lasi si masina acolo si sa te intorci dupa ea e jale. Dar asta e, trebuie sa ne impacam cu situatia.

Care e problema cu ITP-ul? Sunt destule centre care fac ITP. De ce vrei neaparat la Asko?
    "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
    "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

Comment

Daca pana acum aveam sanse sa ajung la ei in timpul saptamanii pe viitor cred ca doar sambata dimineata ma programez, altfel pierd o jumatate de zi in trafic :roll:
      Accord 2.0 LS

Comment

pentru ca de exemplu acum am facut revizia, si mi-ar fi convenit sa o faca tot ei. Si pentru ca majoritatea centrelor de ITP arata deplorabil si sincer nu-mi place sa-mi dau masina pe mana unor dorei de la colț. O tureaza aia ca disperatii, am vazut un Scenic mai avea putin si exploda, si ala o calca in disperare, fara mila Stiu ca asta e (chiar asa e?) procedura, but still... sa intri ca mistrețul in masina si sa-ti infigi bocancul in acceleratie....

La mama dreq sediul asta, ce sa mai.
        2.0i 2005

Comment

Faza cu turatul este doar pentru diesel. Se verifica noxele la turatia maxima admisibila. La benzina testul de noxe se face cu motorul la relanti.
          Idiotenia cu turatul motoarelor diesel este din cate stiu doar in Romania, asta e procedura inventata de maretele noastre autoritati
          Honda Accord 2.0 M/T Sport SE 2007, Honda Jazz 1.4 M/T ES 2002

Comment

Working...
          X