Suspensie Accord

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Suspensie Accord

Salut baieti , am si wu o intrebare , gasesc pe undeva prin tara suspensie sport reglabila pt accord cn2 , 2004 ? sau are cineva de vanzare ? am incercat pana si la ta-technix si au doar arcuri ... orice informatie e bine venita . Multumesc !

Trimis de pe al meu HUAWEI Y530-U00 folosind Tapatalk

Nu stiti nimic ? nici o informatie ? Sau air-ride pana in 1400 euro ... am cautat pana si pe site-urile rusilor ... dar slabut si la ptreturi enorme . Eu in principiu vreau sa ajung la air-ride , dar daca as cumpara eu suspensia ( reglabila pe inaltime ) as ajunge la jumatete din pretul cerut de firmele in domeniu .

Comment

Gasesti reglabile pe inaltime la marii producatori gen H&R, Bilstein, KW, vezi pe cataloagele lor online.
      K24Reflash

Comment

Merci frumos . Si mai am o nelamurire . Am vazut la "tein" suspensie reglabila in 2 puncte ( duritate inaltime ) doar ca in descriere specifica moedelele cn2 , cl7 , cl9 . iar intre cn2 si cl7 suspensia stiu ca difera pe spate , deoarece la cl7 amortizorul trece prin arc , iar la cn2 sunt separate , si daca o comand nu stiu daca o pot monta ... ai vreo idee ai intalnit problema asta ?

Comment

Working...
        X