Vreau Accord - discutii, pareri, informatii pentru potentiali cumparatori

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare, cunoaste cineva aceasta masina?Va multumesc
    5 300 €: Instalație GPL. Cutie automata. Model executiv: cd player cu 6 cd-uri, sunet bose, dvd player separat pt navigație, sistem multimedia cu touchscreen și comenzi vocale, trapa, pilot automat, scaune ele...

    Comment


    • Ce s-au ieftinit Accordurile! E aproape moca...
      "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
      "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

      Comment


      • Salutare, am nevoie de cateva sfaturi, credeti ca se merita cumparata masina asta.
        7 700 €: De vanzare Honda Accord, model american, in stare impecabila. Are 72000km reali. Cateva dintre dotari: Piele integrala, inclusiv volan si cotiera Aer conditionat climatronic Comenzi pe volan Pilot au...

        Comment


        • Nu cred că "se merită" poate "merită" . Că nu suntem agramați sau maneliști.
          I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
          My cars:

          '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
          '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
          '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
          '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
          EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
          EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
          EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
          EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
          EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
          EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

          Comment


          • Multumesc pentru observatie si imi cer scuze pentru greseala, dar cred ca era mai bun un sfat legat de masina din postul meu,dar..........o zi placuta in continuare.

            Comment


            • O simpla greseala si esti catalogat manelist si agramat, uite asa se devieaza de la subiectul principal.

              Comment


              • Arata fain masina, insa ar fi indicat sa mergi cu respectivul la o reprezentanta Honda sa ii faca o verificare la sange. Mie kilometrajul ala mi se pare ireal de scazut pentru varsta masinii. Eu nu am facut niciodata mai putin de 20000 km pe an si nu merg decat ocazional la drum lung.

                Comment


                • Eu nu m-as complica cu acest model american din mai multe motive: 1. e complicat cu istoricul masinilor americane, multe putand fi inundate etc. 2. pur personal mi se pare mai urat decat varianta euro (a se vedea ca la ei l-au vandut sub Acura) 3. piesele nu se potrivesc toate (sau chiar deloc) cu modelele europene si dureaza mult pana le gasesti 4. ai modelul european aproape la aceiasi bani si mult mai fain 5. posibil km scrisi in anunt sa fie de fapt mile ... si uite asa avem de fapt 125-130k km
                  '09 Honda Accord CU2 Type S A/T
                  ex. '10 Honda Civic Type S 1.8 i-VTEC M/T
                  ex. '09 Honda Accord CU1 Exec A/T

                  Comment


                  • Originally posted by accord automat View Post
                    Salutare, am nevoie de cateva sfaturi, credeti ca se merita cumparata masina asta.
                    Daca esti dispus sa astepti saptamani dupa piese si sa platesti taxe vamale, transport si TVAuri doar pentru ca un bou nu calca frana la timp sau te loveste in parcare da-i inainte. Daca vrei un Accord si nu multe batai de cap poti sa cauti un model de pe la noi....

                    Comment


                    • Va Multumesc pentru sfaturi.

                      Comment


                      • Ce parere aveti despre cutia automata a Accordului 2002-2008 CL7?

                        Comment


                        • Salut tuturor.Inca nu sunt posesor de honda dar asta caut de ceva vreme(honda accord dupa 2008 2.0 benzina) .As vrea putin ajutor din partea posesorilor si cunoscatorilor, am gasit o honda accord pe olx si as vrea parerile voastre, si ceva pareri despre cutia automata .Multumesc https://m.olx.ro/oferta/honda-accord...ition=3&page=2



                          Comment


                          • Mai multe poze https://www.publi24.ro/anunturi/auto...f9g26093i.html
                            Multumesc

                            Comment


                            • Uite ca s-a gasit cineva sa-si aduca una

                              https://www.mobile.de/ro/Automobil/H...267236417.html
                              "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

                              Comment


                              • Va salut Hondari, am si eu o rugaminte adresata posesorilor de Accord CU si anume care ar fi in mare diferentele intre CU1 si CU2 ( motorizare, transmisie, suspensie ) . Multumesc
                                Honda Accord 2.0 i-vtec Executive Carbon Bronze

                                Comment

                                Working...
                                X