Vreau Accord - discutii, pareri, informatii pentru potentiali cumparatori

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Am gasit ceva, unic propietar , mi-a transmis deja toate informatiile de care am avut nevoie si pare ok, mai ramane verificarea vizuala , a avut doar mici reparatii cosmetice , km reali. Acum trebuie sa imi fac timp sa ma duc sa o vad. Va tin la curent. Mai multe detalii nu va pot da inca, secret!! Poate iese combinatia!!
    GHELA: '14 Honda Civic 4D ES 1.8 M/T, Taffeta White

Comment

• Originally posted by uhu View Post
      Din avion asa, asta pare ok. https://www.olx.ro/oferta/vand-honda...tml#58bcbfcf7d
      Insa trebuie verificata. E greu doar din poze sa vezi ce e cu ea.
      Pe mobile mai fusese una gri, 2014 cu 50.000 pe la 16.000
      Sunt destul de rare.
      S-a vandut....maine vroiam sa merg la Iasi sa o vad. Din pacate nu am apucat...

Comment

• Cine a luat-o chiar este un om fericit. Masina aia, in configuratia aia, este practic 99% imposibil de gasit, oriunde in Europa. Spun asta cu atat mai mult ca pe piata din vest, Accordul Type S a venit fara navigatie. Facelift cu navigatie nu exista in momentul asta la vanzare nicaieri.
        '98 Prelude BB9 "Soul Red Crystal" 2.0i M/T;
        '00 Civic EJ9 Comfort 1.4i M/T;
        '08 Accord SSE 2.0 i-VTEC M/T;
        '11 CR-V Executive 2.0 i-VTEC A/T;

Comment

• E ciudat ca e a 3 a oara cand este la vanzare, a fost aprox. 16k, 14.5k si acum 14k.
          Legat de discutiile legate de pretul unui CL7, sunt cateva detalii care pot creste pretul unei masini de la 6k la 7k foarte usor(cauciucuri noi, 2 seturi de jante, reconditionat caseta de directie, pivotii superiori ( sunt cam 300 de euro cu tot cu manopera), revizia de 120k km(aprox. 500 de euro la Asko) s.a.m.d.) acum depinde fiecare cum vrea sa le plateasca, in pretul masinii sau ulterior.

Trimis de pe al meu ONEPLUS A6013 folosind Tapatalk
          Last edited by Razvan123; 15-07-19, 09:26.

Comment

Working...
          X