Originally posted by jester
Super cool consumul! Citi kilometri ai acum? La mine la 1500 de km se duce pe la 13,5, ceea ce e ok.
Bye,
Cristi
)
Mie imi mai scapa din cand in cand cate un plin de 95
si chiar imi da in nas destul de tare cu A/C pornit
daca nu o turezi cum trebuie. Deh, vrei cuplu iei diesel. Ce mi-ar fi placut un 2.2 de ~170cp si o cutie automata...

Comment