Ce se poate face pe motorul de 155 CP, din admisie/evacuare/soft in Romania, FOARTE preferabil modificari acceptate de dealer, astfel incat sa nu pierzi garantia?
Din cate am inteles, poti merge chiar la Carpati, sa-ti monteze evacuarea dubla de pe Accord 2.4, ajuta la ceva?
Din cate am inteles, poti merge chiar la Carpati, sa-ti monteze evacuarea dubla de pe Accord 2.4, ajuta la ceva?


Comment