Help!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Help!!

    am si eu o nelamurire. cum rezolv problema cu fasaitul la radio? e pe fm 1 si toate posturile au un usor fasait. poate mi da cineva un sfat.

  • #2
    salut pluto, si bine ai venit! ne-ar ajuta daca ne-ai spune ce masina ai.

    pe accord eu nu am insa problema asta.

    Comment


    • #3
      scuze,asa era normal sa incep.E o honda accord 2.2ictdi si o am cam de trei saptamani si nu prea am ce sa i reprosez ,doar ca pe partea de radio calitatea suntetului lasa un pic de dorit,mai exact posturile de radio nu se prind cum trebuie,un usor fasait.
      mai are cineva probl asta??

      Comment


      • #4
        depinde mult si de receptia in zona in care te afli - dupa cum stii antena e integrata in luneta - partea aceea care nu se dezgheata iarna :wink:

        anyways, iti sugerez sa te joci putin cu setarile "secrete" - tine apasat butonul de "power" pana cand iti apare meniul. setarile le selectionezi apasand butoanele de la 1 la 5, iar pentru a schimba o setare apesi inca o data pe butonul respectiv.

        iti face la fel pe toate posturile?

        Comment


        • #5
          da face pe toate posturile,dar nu la fel.pe unele fasaie mai tare pe altele mai incet.anyway pe cd se aude impecabil...

          Comment


          • #6
            si poate imi dai mai multe detalii despre functiile secrete...

            Comment


            • #7
              incearca totusi si in alte zone sa vezi daca se receptioneaza la fel - poate e o problema doar intr-o anumita zona (interferente, etc.).

              si dezactiveaza toate optiunile gen TA, auto search.

              Comment

              Working...
              X