Honda pe GPL, utila sau nu?

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Delphi
    replied
    Nu este posibil asa ceva.

Leave a comment:

• Aramia2008
    replied
    Ca initiator al acestui topic propun inchiderea sa sau supendarea temporara pana ce vor aparea membrii interesati de acest subiect capabili sa prezinte argumente pro sau contra fara sa jigneasca sau sa ia peste picior ceilalti membrii si care sa fie capabili sa discute on topic.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk 2

Leave a comment:

• ramm
    replied
    Degeaba isi face alt user

Leave a comment:

• flaviuf
    replied
    @Aramia: era o gluma...ideea era ca tu sa-ti faci alt user prin care anuntai ca ai cumparat masina. Astfel, scapi de tachinarile lui ramm, care nu mai avea obiectul muncii

Leave a comment:

• Aramia2008
    replied
    Poate sa incerce. Nu e de vanzare.

Ramule mie mi s-a atras atentia ca nu scriu corect numele unui user desi n-am facut-o cu rea vointa ca tine. Ceea ce faci tu este sfidare si nu sunt primul membru al forumului cu care faci asta. Te rog sa stergi postarile din acest topic offtopic. Hai sa fim ontopic. Se poate?

mod edit: ramm
    Last edited by ramm; 09-09-14, 15:13.

Leave a comment:

• flaviuf
    replied
    @Aramia2008: se pare ca singura solutie este sa apara un user nou care sa-ti cumpere masina

Leave a comment:

• ramm
    replied
    Oprescule, crede-ma ca ti-am citit postul si am ras pana am inceput sa tusesc

Leave a comment:

• Aramia2008
    replied
    Ramm, vorbesc serios: Nu ai dreptul sa ma apelezi cu numele meu pe forum atat timp cat eu nu-ti permit si cat am un username. D-asta am cerut schimbarea lui!

Last edited by Aramia2008; 09-09-14, 14:22.

Leave a comment:

• razvan p.
    replied
    Originally posted by Xander View Post
    Motoarele sunt diferite, nimic de zis, oricat as fi alergat Accordul nu simteam caldura pe care o degaja TypeRul la un mers ceva mai alert. In fine, si motorul e mai inghesuit, se raceste mai greu etc.
    da,accordul nu avea problema degajarii de caldura in exces...te plangi de type R???stai sa vezi ce simti langa LEGEND!acolo au super ingesuit V6 le,l-au pus transversal,iar in grecia la 35gC era sa lesin langa ea!

Leave a comment:

• razvan p.
    replied
    ce oameni,ce oameni.....)))

unora le este frica de ban ca de amenda din instanta ca vb aiurea! ))))

Zoe,fii barbata!!

Leave a comment:

• ramm
    replied
    Ai dreptul asta, nu ma deranjeaza, dar tot Oprescu Toma iti zic.

Leave a comment:

• Aramia2008
    replied
    As aprecia daca m-ai apela cu id-ul cu care sunt inregistrat ca d-asta am cerut sa fie schimbat. Multumesc! Ce zici am dreptul asta?

Leave a comment:

• ramm
    replied
    Oprescule, nu e chiar asa
    "N-am voie sa zic ceva ca sare KMR cu ironii si replici in batjocura si daca ripostez sau ma apar imi da ramm ban."

Ai primit warn si automat ban pentru ca ai acumulat puncte de penalizare la topicul despre politica.

Leave a comment:

• Delphi
    replied
    1. Si n-ai vazut acolo punctul ala in care zice ca daca nu-i raspunzi lui Delphi la intrebari iei ban?

2. Mai relaxeaza-te si tu, esti prea incordat.

Leave a comment:

• Aramia2008
    replied
    Am citit regulamentul si am si citat din el cand am cerut sa se respecte, cand am fost jignit si luat peste picior fara motiv, cand s-a sters jumatate din topicul meu.

Last edited by Aramia2008; 05-09-14, 17:51.

Leave a comment:

Working...
X