Baterie Honda Accord 2.4 A/T

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Julia Me View Post
    Auch, asta chiar este o problema! Nu am acel cod...am sa vad, cum o rezolv. Multumesc pentru atentionare!
    Dacă ai cartea cu reviziile mașinii, acolo ai și codul. Dacă nu īl ai, cānd mergi ( dacă mergi) la Asko, roagă-i să ți-l dea.
    I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
    My cars:

    '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
    '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
    '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
    '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
    EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
    EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
    EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
    EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
    EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
    EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

    Comment


    • #17
      Va multumesc, catalinP, ady_uiac si Kmr, pentru informatii. Nu m-as fi descurcat fara voi! Mi-au fost de mare folos. Bateria a fost schimbata astazi de cei de la Rombat, acolo unde a fost masina(la mine, la servici). Super profi si punctuali! Au montat-o, au masurat parametrii circuitului de incarcare, mi-au oferit garantia si asta a fost tot. Codul pentru player, l-am gasit printre acte pe un card. Asa ca, totul functioneaza normal acum. Inca o data, va multumesc din suflet, tuturor si va doresc o seara frumoasa!

      Comment


      • #18
        Originally posted by Julia Me View Post
        Va multumesc, catalinP, ady_uiac si Kmr, pentru informatii. Nu m-as fi descurcat fara voi! Mi-au fost de mare folos. Bateria a fost schimbata astazi de cei de la Rombat, acolo unde a fost masina(la mine, la servici). Super profi si punctuali! Au montat-o, au masurat parametrii circuitului de incarcare, mi-au oferit garantia si asta a fost tot. Codul pentru player, l-am gasit printre acte pe un card. Asa ca, totul functioneaza normal acum. Inca o data, va multumesc din suflet, tuturor si va doresc o seara frumoasa!
        se putea salva pe obd memoria inainte de schimbare, faceai restore si nu mai cerea niciuncod. asa mi-au facut cei care mi-au schimbat-o mie
        '16 BMW 520xd
        '15 FK2
        ex '10 CU1
        ex '07 CL7

        Comment

        Working...
        X