Spalatorii Auto Bucuresti

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• BlackMagic
    replied
    SBSD=?

Leave a comment:

• pitstop
    replied
    Vorbește lumea...ați auzit de combinația Daria+SBSD din weekendul care a început?

Leave a comment:

• Jaxx
    replied
    I-am vizitat si eu saptamana trecuta si ii recomand cu incredere!

Leave a comment:

• georgem
    replied
    Cezar il cheama si chiar el spala plus inca doi baieti, recomand

Leave a comment:

• Paulo
    replied
    O sa incerc si dupa imi dau cu parerea. jur

Sent from my iPad using Tapatalk

By the way, pe patron/manager nu il cheama Cezar ?

Last edited by Vali_lj; 21-10-14, 23:17.

Leave a comment:

• Adrian Octavian
    replied
    da, aia este.. te duci si dupa revi cu o parere

Leave a comment:

• Paulo
    replied
    Nu mi se pare mult., banuo ca e 50-60 max int/ext. e curtea aia in care carciuma e pe stanga si undeva in spate si pe dreapta e spalatoria ?

Leave a comment:

• Adrian Octavian
    replied
    25 exterior, interior nu stiu urmeaza sa fac pt ca la exterior a iesit foarte tare si chiar e diferit fata de restul spalatoriilor

Leave a comment:

• Paulo
    replied
    Spui ca se vede si in pret, cat costa int/ext ?

Leave a comment:

• Adrian Octavian
    replied
    Dupa parerea mea cea mai buna este pe la grozavesti, PitStop intre Idm club si Vanity in parcarea lor. Folosesc produse bune si au grija de masina, difera de toate spalatoriile la care am fost si se vede si in pret .

Leave a comment:

• BlackMagic
    replied
    Subscriu @pitstop si @KMR; folosesc acelasi principiu; interesant ca peste tot unde le-am dat carpa mea sa stearga, toti au apreciat ce bine absoarbe si exclamau ceva de genul "uite sefu' " sau "de unde ati luat-o domne' ".

Si intr-adevar nu mai am swirls pe vopsea de cand procedez astfel, sau sunt la un nivel minim, ici-colo.

Leave a comment:

• KMR
    replied
    Cand nu imi spal eu masinile ( desi de cele mai multe ori le spal eu ) merg ca carpele mele la spalatorie si ii rog sa imi stearga masina doar cu ele. Am vreo 4 carpe de microfibra pentru stergerea masinii si inca vreo 50 pentru curatat, stergere dupa ceruire, interior, etc Nu e nimic aiurea in a avea carpe la tine.

Leave a comment:

• Paulo
    replied
    Deci.. Cumpar o carpa si cand ma duc la spalatorie ma rog de aia sa o foloseasca ?

Leave a comment:

• pitstop
    replied
    Bună seara,

În caz că unii dintre voi încă mai merg să-și spele mașinile în alte locuri (și nu au aflat încă ce înseamnă buburuze dichisite) am o rugăminte la voi: un prosop din microfibră pentru uscare nu ocupă foarte mult loc într-o mașină. O cautare scurtă pe internet și găsiți o grămadă de locuri de unde vă puteți comanda așa ceva. Luați-l cu voi și rugați-i pe cei care vă ”spală” mașinile să-l folosescă la uscarea mașinii. ”Pielea de căprioară” dăunează grav sănătății.

Leave a comment:

• unixro
    replied
    Si pe Ghencea vis-a-vis de intrarea stadionului, n-am avut probleme

Leave a comment:

Working...
X