Spalatorii Auto Bucuresti

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Spalatorii Auto Bucuresti

Salutare

De curand am venit si eu in Bucuresti cu Civicul meu si caut o spalatorie buna in apropiere de sectorul 6.
    Daca aveti ceva sugestii ar fi foarte apreciate!

Weekend frumos!

Nu se poate sa nu stie nimeni o spalatorie buna in Bucuresti..

Comment

Pe blv.Timisoara sau pe Moinesti spre Militari, sunt mai multe, le poti lua pe rand pana una iti castiga atentia.
      O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

Comment

Multumesc frumos ro861. Astazi am fost o asa numita spalatorie "INAUTO". Proasta alegere. Macar nu au facut nimic stricaciuni. Dar nici spalata prea bine nu era)

Comment

Incearca Flipper, este la intersectia Bd. Timisoara cu Valea Oltului. Merg acolo de cativa ani si sunt multumit de serviciile lor.
          Ex - Honda CIVIC 5D 1.8 M/T SPORT - Milano Red
          In cautare de altceva

Comment

Originally posted by AdrianGabriel View Post
            Salutare

De curand am venit si eu in Bucuresti cu Civicul meu si caut o spalatorie buna in apropiere de sectorul 6.
            Daca aveti ceva sugestii ar fi foarte apreciate!

Weekend frumos!
            daca te intereseaza una ieftina iti recomand una la 10 lei int/ext (e oferta acum) in crangasi . http://goo.gl/maps/elxzy . eu am fost multumit . acu sa nu va duceti multi ca o sa creasca pretul daca vede ca are clienti numa cu honde ))) .
            ca punct de reper , o sa treci pe langa un Crx Del Sol verde cu numarul RUP (e parcat in zona)

Comment

Mai este una pe Uverturii, aproape de intersectia cu Apusului, cu oferta 15 lei interior-exterior. S-a deschis de curand si desi eu n-am fost inca acolo, pare destul de solicitata.
              O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

Comment

Foarte interesant. Voi aveam timp sa le incerc macar pe cateva. Insa auzisem de o spalatorie renumita, pe nume Delta, langa romano-americana. Stie cineva ce s-a intamplat cu ea? Mai exista?

Comment

ai si pe soseaua Virtutii intre benzinariile Agip si Rompetrol (aici era un baiat care o spala, stia ca ii las ceva spaga si mereu era foarte antent la masina si o spala bine) + una vizavi (tot pe vertutii)
                  Honda Accord 2.0i 2004 M/T Gallery

Ofer diverse servicii IT

Comment

la intersectia strada brasov(tramvaiul 41) cu Bulevardul 1 mai(unde este Hanul Drumetului) , in spare la McDonalds, langa bila este o spalatorie buna, 9 lei ext, 9 lei int si sunt destul de atenti cu masina.

Comment

Si pe Ghencea vis-a-vis de intrarea stadionului, n-am avut probleme

Comment

Bună seara,

În caz că unii dintre voi încă mai merg să-și spele mașinile în alte locuri (și nu au aflat încă ce înseamnă buburuze dichisite) am o rugăminte la voi: un prosop din microfibră pentru uscare nu ocupă foarte mult loc într-o mașină. O cautare scurtă pe internet și găsiți o grămadă de locuri de unde vă puteți comanda așa ceva. Luați-l cu voi și rugați-i pe cei care vă ”spală” mașinile să-l folosescă la uscarea mașinii. ”Pielea de căprioară” dăunează grav sănătății.

Comment

Deci.. Cumpar o carpa si cand ma duc la spalatorie ma rog de aia sa o foloseasca ?

Sent from my iPad using Tapatalk

Comment

Cand nu imi spal eu masinile ( desi de cele mai multe ori le spal eu ) merg ca carpele mele la spalatorie si ii rog sa imi stearga masina doar cu ele. Am vreo 4 carpe de microfibra pentru stergerea masinii si inca vreo 50 pentru curatat, stergere dupa ceruire, interior, etc Nu e nimic aiurea in a avea carpe la tine.
                            I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                            My cars:

'09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                            '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                            '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                            '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                            EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                            EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                            EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                            EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                            EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                            EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

Comment

Subscriu @pitstop si @KMR; folosesc acelasi principiu; interesant ca peste tot unde le-am dat carpa mea sa stearga, toti au apreciat ce bine absoarbe si exclamau ceva de genul "uite sefu' " sau "de unde ati luat-o domne' ".

Si intr-adevar nu mai am swirls pe vopsea de cand procedez astfel, sau sunt la un nivel minim, ici-colo.
                              -------------------
                              There is no point of having if you can't share.

Comment

Working...
                              X