Produse intretinere detailing auto + Exemplificari lucrari detailing interior - exterior

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

superba! Felicitari pentru rezultat si toate aprecierile pentru munca pe care o faci.
    I don't care if you're black, white, straight, bisexual, gay, lesbian, short, tall, fat, skinny, rich or poor. If you're nice to me, I'll be nice to you. Simple as that. ― Robert Michaels MD - 2007 - Graduation Speaker

Comment

multumesc

Comment

Felicitari posesorului pentru masina si pasiunea pentru ea si tie pentru dedicatia cu care iti faci treaba! I-ar fi stat foarte bine la INH 2018, dar poate data viitoare.
        HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

Comment

Multumesc

Comment

A incercat cineva setul de intretinere pentru piele de la Ikea, ABSORB?
            Eu l-am incercat pe scaunele cu tapiserie din piele de la Ikea, si pot spune ca detergentul curata foarte bine. Nu stiu, in schimb, daca sa am curajul sa il folosesc pe pielea din masina. Pe net am gasit cum ca produsele de intretinere a pielii de la Volvo sunt practic aceleasi cu cele de la Ikea (doh!!!).

"Liniutele sunt pentru masini rapide, curbele sunt pentru soferi rapizi" - un film

'08 Civic Sedan ES 1.8 M/T Neutron Blue

Comment

Working...
            X