Salut,
Intentionez sa achizitionez un Civic (2009) varianta executive, insa observ ca are plafon panoramic. Exista persoane care au avut probleme cu el, sau, mai bine zis, care sunt problemele frecvente de care v-ati lovit?
Nu doar cele tehnice, ci si estetice. Ma gandesc la problemele meteo (grindina, caldura din timpul verii sau raceala din timpul iernii), sau alti factori ce pot pune in pericol integritatea automobilului, precum rezistenta in cazul unui impact?
Va multumesc,
Dan
Intentionez sa achizitionez un Civic (2009) varianta executive, insa observ ca are plafon panoramic. Exista persoane care au avut probleme cu el, sau, mai bine zis, care sunt problemele frecvente de care v-ati lovit?
Nu doar cele tehnice, ci si estetice. Ma gandesc la problemele meteo (grindina, caldura din timpul verii sau raceala din timpul iernii), sau alti factori ce pot pune in pericol integritatea automobilului, precum rezistenta in cazul unui impact?
Va multumesc,
Dan

.

Comment