DIY cum sa repari oglinzi electrice rabatabile care nu merg,sau merg incet,sau se misca partial.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Diem87 View Post
    Salutare,
    Daca mai are cineva varistori disponibili va rog sa imi spuneti. Sau unde pot gasi in Bucuresti? Si daca ma si poate ajuta cineva in acest sens dupa, eu sunt foarte nepriceput de fel.
    Multumesc.
    Eu am gasit astazi la Conex Electronic (pe Maica Domnului), dar de 500.

    Comment


    • #47
      Originally posted by wargasm View Post
      Eu am gasit astazi la Conex Electronic (pe Maica Domnului), dar de 500.
      Si merge si asa? Daca te pui pe mesterit zi-mi si mie te rog.

      Comment


      • #48
        Originally posted by Diem87 View Post
        Si merge si asa? Daca te pui pe mesterit zi-mi si mie te rog.
        O sa mai dau maine o fuga p-acolo (stau aproape) si daca gasesc iti iau si tie o bucata.

        Comment


        • #49
          Originally posted by wargasm View Post
          O sa mai dau maine o fuga p-acolo (stau aproape) si daca gasesc iti iau si tie o bucata.
          Multumesc frumos!

          Si daca te pui si pe mesterit da-mi de veste dupa, PM.

          Comment


          • #50
            Iata un clip video sa vina in completarea acestui How To

            Repararea oglinzilor pliabile Honda

            Comment


            • #51
              Hello, revin la topic-ul acesta, observ ca nu il pot edita pe cel anterior si nici nu se combina automat postarea. Pentru cei interesati, mentionez ca nu e reclama, insa am vazut unele locuri in Bucuresti in care o bucata costa 5 RON si comanda minima era de 5 bucati => 25 RON. Am gasit site-ul acesta in speranta ca, in cazul in care cineva are probleme (eu de exemplu ) sa stie de unde poate procura aceste mici "raritati".


              Siguranta electrica RXEF030

              Comment


              • #52
                Well... pentru că maşinile noi duc la curăţenie generală īn cele vechi, am găsit ascunşi īn torpedou 2 varistori.
                Cine are nevoie de ei īi găseşte la mine, free of charge. Numai să nu uit unde īi pun pānă i-o vrea cineva.
                '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

                Comment


                • #53
                  Eu unul please

                  Comment


                  • #54
                    Bun, deci unul merge la dinoc, unul la gabriel.dinu.1.
                    Dinoc, ai datele mele de contact. Gabriel, ne auzim īn privat.
                    '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

                    Comment


                    • #55
                      Şi eu şi cei doi de mai sus am cam uitat, aşa că revin cu anunţul: donez 2 varistori, first come first served.
                      '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

                      Comment


                      • #56
                        As vrea au eu unul daca se poate, inca nu am avarie, dar in caz. Iar daca e cineva care are nevoie imediata eu ma pot retrage!
                        '08 Fn1 - Invidia Catback, CAI Injen w hydroshield, Omp front braces, Eibach prokit springs, Ferodo ds2500, Oz ultraleggera w Michelin Ps3, GP kit-front/rear

                        Comment


                        • #57
                          Salut, la mine huruie oglinda cand se rabateaza/deschide, dupa ce mi s-a tras de ea intr-o parcare. De inchis se inchide complet, de deschis se deschide complet, doar ca atunci cand face acest lucru scoate un zgomot de zici ca isi da duhul. Sa fie problema la motoras sau tot la acest varistor? eu am comandat deja motorasul, dar ma gandesc ca poate nu e problema de acolo. Nu am stiut sa scot capacul de la oglinda si mi-era frica sa nu il sparg, ca sa vad exact

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by fetherw80 View Post
                            As vrea au eu unul daca se poate, inca nu am avarie, dar in caz. Iar daca e cineva care are nevoie imediata eu ma pot retrage!
                            Ok, pus deoparte. Mai rămāne unul.
                            '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by bekxy View Post
                              Ok, pus deoparte. Mai rămāne unul.
                              Multumesc Razvan!
                              '08 Fn1 - Invidia Catback, CAI Injen w hydroshield, Omp front braces, Eibach prokit springs, Ferodo ds2500, Oz ultraleggera w Michelin Ps3, GP kit-front/rear

                              Comment


                              • #60
                                ) Daca ziceai mai devreme Razvane ti-l luam eu ieri
                                '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X