Copie cheie si/sau telecomanda inchidere centralizata

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Copie cheie si/sau telecomanda inchidere centralizata

Buna seara!

Am o Honda Civic, FK2 si ma intereseaza sa fac o copie cheii si telecomenzii pentru inchiderea centralizata.

Ma poate ajuta cineva cu un loc un se poate rezolva?

Multumesc!

• cdcc
    replied
    Buna seara!
    Pentru cine ar mai putea fi interesat, am reusit sa fac o copie cu o persoana care are un magazin in Piata Moghioros.
    Eu am facut doar cheie cu cip (fara telecomanda). 200lei. Cu telecomanda ar fi 500-550lei.

Toate cele bune!

Leave a comment:

• cdcc
    replied
    Buna seara!
    Pentru cine ar mai putea fi interesat, am reusit sa fac o copie cu o persoana care are un magazin in Piata Moghioros.
    Eu am facut doar cheie cu cip (fara telecomanda). 200lei. Cu telecomanda ar fi 500-550lei.

Toate cele bune!

Leave a comment:

• alexme24
    replied
    Si totusi mie nu au reusit vreo 5 magazine care se laudau ca fac orice marca, sa imi faca copie la cip dupa cheia de accord. Doar la cheia propriu zisa, o pot deschide din yala si cam atat. Ei zic ca e nu stiu ce tip de codare la astea japoneze pe care nu reusesc sa il copieze. Oare asa sa fie? Mi se pare straniu.

Leave a comment:

• ro861
    replied
    Poti incerca la unul din magazinele din centrele comerciale (Cora, Carrefour, etc) care fac chei de toate felurile si (bineinteles) au chei brute si telecomenzi de Honda...

Leave a comment:

• cdcc
    replied
    Copie cheie si/sau telecomanda inchidere centralizata

Buna seara!

Am o Honda Civic, FK2 si ma intereseaza sa fac o copie cheii si telecomenzii pentru inchiderea centralizata.

Ma poate ajuta cineva cu un loc un se poate rezolva?

Multumesc!

Leave a comment:

Working...
X