Si de wifi am specificat mai sus, un model de viitor la Lukas, dar momentan nu au cu wifi, de aia am intrebat pe forum daca mai stie cineva ceva modele de incredere, mici/discrete, cu display/wifi, sa il pot lasa in masina fara sa bata la ochi/ sa tenteze pe cineva.
Ideal, eu as vrea multe camere cum au unele modele de la Volvo, cu afisare pe navigatia integrata a masinii, navigatia sa stie sa redea muzica, sa inregistreze traficul de la 2/4 camere(blackbox) si sa arate traseul GPS, toate in acelasi timp, fara delay.
Ar fi interesanta si o navigatie GPS ventuza care sa inregistreze traficul (blackbox) in timp ce afiseaza traseul, fara delay.
Ideal, eu as vrea multe camere cum au unele modele de la Volvo, cu afisare pe navigatia integrata a masinii, navigatia sa stie sa redea muzica, sa inregistreze traficul de la 2/4 camere(blackbox) si sa arate traseul GPS, toate in acelasi timp, fara delay.
Ar fi interesanta si o navigatie GPS ventuza care sa inregistreze traficul (blackbox) in timp ce afiseaza traseul, fara delay.

. Raportez maine impresii despre camera.


)
Comment