Intrebare galerie evacuare Civic EP2

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Intrebare galerie evacuare Civic EP2

Salut, am si eu o "curiozitate" legata de galeria de evacuare pentru civicul meu Ep2 cu D16V1. Singura galerie de evacuare 4-2-1 special fabricata pentru masina mea pe care am putut-o gasii disponibila pe internet este de la Japspeed la 210 lire. Acum curiozitatea pe care o am, D16-le meu e diferit sa zicem fata de un D16Y8? am observat ca par destul de diferite galeriile din poze. S-ar potrivii o galerie de D16Y8 sau de D16Z6 pe D16V1-le meu? Imi cer scuze pentru intrebarile mele dar daca nu intrebi nu inveti iar civicul este prima mea masina as vrea sa ii dau un pic mai mult "umph" cu aceasta galerie. Multumesc !

Nu ma baga si pe mine nimeni in seama? chiar as vrea sa stiu

Comment

Si la mine a fost prima masina.nu ai mare lucru sa ii faci.eu am vandut si am luat ep3

Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

sigpic

Comment

Originally posted by M4R1U5 View Post
        Si la mine a fost prima masina.nu ai mare lucru sa ii faci.eu am vandut si am luat ep3

Am vazut cateva postari mai vechi in care vorbeati de o galerie 4-1 pe ep2

Comment

4-1 e degeaba. 4 2 1 e tare. Am vazut ceva de la dc sports adevarat dar e aproape 500 euro.
          Pe langa asta mai trebuie ax cu came stage 2 plis o admisie d16y8 si un soft ca sa scoti pe la 140 cai ceva de genul. Nu prea se merita.
          Prea mare pretul pt cativa cai.

sigpic

Comment

Working...
          X